DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniu dzisiejszym Nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim " przyjacielem". Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe.
W tym wesołym dniu na dzieci czekało wiele atrakcji. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, brały udział w różnych zabawach, konkursach i  zgadywankach.
Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Na koniec odwiedził Nas Pan Burmistrz Andrzej Wesołowski, który z tej okazji obdarował wszystkie grupy ..........pluszowymi misiami :) DZIĘKUJEMY!