Przedszkole Publiczne w TułowicachPrzedszkole Publiczne w Tułowicach

DNI OTWARTE-INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH

Szanowni rodzice,

W dniach 1 i 2 lipca 2021r.,w godzinach 9:00-10:00/10:30-11:30 Państwa dzieci będą miały możliwość poznać nasze przedszkole podczas krótkiego spotkania. Wychowawcy zaproszą Państwa na wybrany dzień i godzinę telefonicznie. Spotkania odbędą  się w reżimie sanitarnym.

Ponadto, otrzymają Państwo pakiet dokumentów, które należy wypełnić i dostarczyć w zamkniętej kopercie do przedszkola (osobiście lub pocztą tradycyjną) do 16 lipca 2021 r. Dokumenty można także pobrać z naszej strony:DOCXOświadczenia dot. COVID-19.docx (23,89KB)
PDFOświadczenie dot. COVID-19.pdf (390,90KB)
PDFZgoda na wykorzystanie danych.pdf (484,99KB)
ODTZgoda na wykorzystanie danych.odt (13,22KB) 

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków nie jest obowiązkowe. Firmę ubezpieczeniową wybierze Rada Rodziców. 

Dowóz dzieci autobusem szkolnym odbywa się na zasadach określonych w Regulaminie dowozu i odwozu uczniów i wychowanków oddziałów przedszkolnych Publicznej Szkoły Podstawowej w Tułowicach PDFRegulamin dowozu i odwozu.pdf (56,67KB) przy czym dzieci z naszego przedszkola wysiadają i wsiadają do autobusu bezpośrednio przed bramą naszej placówki w obecności pracownika przedszkola. 

Jeśli mają Państwo pytania prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00.

Cieszymy się, że wybrali Państwo nasze przedszkole i gwarantujemy, że Państwa dziecko zostanie otoczone opieką i troską ze strony dobrze wykwalifikowanej kadry w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Data
14 lipca
niedziela
Newsletter
Kalendarz