DNI OTWARTE-INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH

Szanowni rodzice,

W dniach 1 i 2 lipca 2021r.,w godzinach 9:00-10:00/10:30-11:30 Państwa dzieci będą miały możliwość poznać nasze przedszkole podczas krótkiego spotkania. Wychowawcy zaproszą Państwa na wybrany dzień i godzinę telefonicznie. Spotkania odbędą  się w reżimie sanitarnym.

Ponadto, otrzymają Państwo pakiet dokumentów, które należy wypełnić i dostarczyć w zamkniętej kopercie do przedszkola (osobiście lub pocztą tradycyjną) do 16 lipca 2021 r. Dokumenty można także pobrać z naszej strony:

ODTDeklaracja godzin pobytu i inne.odt
PDFDeklaracja godzin pobytu i inne.pdf
DOCXOświadczenia dot. COVID-19.docx
PDFOświadczenie dot. COVID-19.pdf
PDFUpoważnienie osób do odbioru dziecka.pdf
DOCXUpoważnienie osób do odbioru dziecka.docx
DOCXZgoda na sprawdzenie czystości.docx
PDFZgoda na sprawdzenie czystości.pdf
PDFZgoda na wykorzystanie danych.pdf
ODTZgoda na wykorzystanie danych.odt
DOCXZgoda nr. tel i pogotowie.docx
PDFZgoda nr. tel i pogotowie.pdf

PDFDowóz autobusem szkolnym.pdf
ODTDowóz autobusem szkolnym.odt

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków nie jest obowiązkowe. Firmę ubezpieczeniową wybierze Rada Rodziców.

Dowóz dzieci autobusem szkolnym odbywa się na zasadach określonych w Regulaminie dowozu i odwozu uczniów i wychowanków oddziałów przedszkolnych Publicznej Szkoły Podstawowej w Tułowicach PDFRegulamin dowozu i odwozu.pdf przy czym dzieci z naszego przedszkola wysiadają i wsiadają do autobusu bezpośrednio przed bramą naszej placówki w obecności pracownika przedszkola.

Jeśli mają Państwo pytania prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00.

Cieszymy się, że wybrali Państwo nasze przedszkole i gwarantujemy, że Państwa dziecko zostanie otoczone opieką i troską ze strony dobrze wykwalifikowanej kadry w bezpiecznych i komfortowych warunkach.