Szanowni Rodzice
Zapraszamy na spotkanie z dietetykiem
- Panią Joanną Kuźdub,
na temat
nawyków żywieniowych i diety dzieci,
które odbędzie się 07. marca 2017 r.,
o godz. 16:00 w przedszkolu.
Strona używa plików cookies w celu poprawnego korzystania z serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.